Blogkute

 • Treningi personalne krosno

  Zapraszamy do naszego salonu w Krośnie przy ulicy Kazimierza Pużaka 14a na indywidualne zajęcia z profesjonalnymi trenerami-fizjoterapeutami, którzy opracują program treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej przez cały czas będziecie zmotywowani i pełni zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu.

  Trening personalny skierowany jest do każdego z Was , do każdej osoby która ceni sobie troskę i zainteresowanie oraz precyzję w doborze ćwiczeń i oczywiście indywidualne podejście , bo nie każdy jest taki sam , każdy z nas potrzebuje innego bodźca treningowego aby osiągnąć zamierzony cel.

  Jako jedyni w Krośnie prowadzimy indywidualne treningi EMS. Jest to najbardziej efektywna forma ćwiczeń fizycznych. Dzięki treningowi personalnemu EMS każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób. Regularne monitorowanie i kontakt z Trenerem pozwoli ocenić postęp treningowy, a przede wszystkim utrzymać motywację. Indywidualnie dobrany program treningowy podczas pierwszego spotkania z trenerem i analizy potrzeb, jest zawsze dopasowany do celów klienta, dzięki czemu trening staje się przyjemnością.

  W treningu stworzonym “na miarę” wszystko ma swój cel: dobór ćwiczeń, liczba powtórzeń w seriach, przerwy odpoczynkowe, właściwe oddychanie, dieta, pora dnia itp. Trener przeprowadza zajęcia czuwając nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń. W połączeniu z metodą treningu jaką jest trening EMS jest to najskuteczniejszy sposób na szybkie efekty

  Tagi:

0 comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *